Záhradné altány

V našej kategórií Záhradné altány nakúpite tovar už od 6.49 €. K najčastejšie kupovaným patrí Bočnica pre rýchloskladací stanový altánok ClapTop 400, 1 ks a HAPPY GREEN Pavilón STEEL II, dvojitá strecha, ale aj Bočnice záhradného stanu bez okna - biela. Zákazníci dobre hodnotia najmä Bočnice záhradného stanu bez okna - pruhy V akcií kúpite aktuálne produkt Rýchloskladací stanový altánok ClapTop 500 K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Záhradný altánok, Party white Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Happy Green Bočnice záhradného stanu s oknom-pruhmi 50ZJ10292W. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Záhradné altány a budete naozaj spokojní.

Záhradný altánok, Party white

Klasický záhradný altánok pre každú oslavu aj záhradnú party. Priemer rúrok 25/19/19 mm, hrúbka steny rúrok 1 mm.Akokotviaceprvkysú ualtánku4silonovélankáa8železnýchzápichovv tvare"L".

Záhradný altánok party DARK GREEN

 Altánok párty Dark Green s rozmermi 3 x 3 m je vyrobený z materiálu PE 110 g. Altánok možno ľubovoľne premiestňovať, ľahko sa s ním manipuluje. Má stabilnú konštrukciu a výborne chráni pred...