Cukorničky

V našej kategórií Cukorničky nakúpite tovar už od 2.69 €. K najčastejšie kupovaným patrí Tescoma CLASSIC dávkovacia cukornička 250 ml a Posypová cukornička/korenička červená, ale aj Orion Porcelánová cukornička Blue Line, 300 ml. Zákazníci dobre hodnotia najmä BANQUET LAVENDER 2 dielna dóza s lyžičkami 60ZF1097-A V akcií kúpite aktuálne produkt Tescoma CLUB Cukornička 150 ml K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Banquet Cukornička keramická Dots 320 ml Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Tescoma CREMA Cukornička. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Cukorničky a budete naozaj spokojní.

Tescoma GUSTITO cukornička

Cukornička GUSTITO, vyrobená z prvotriedneho porcelánu, je určená k štýlovému podávanie nápojov. Odolné do 200 °C, vhodné do mikrovlnnej rúry, mrazničky a umývačky riadu.

Alto Dávkovač na cukor Valdinox

Dochucovanie je dôležitou súčasťou varenia. Aj malé dochutenie môže zmeniť pokrm od základu. Vezmite si preto na pomoc praktickú dávkovaciu cukorničku a oslaďte si život ako sa patrí.