Zuno pôžička

Ako je už pre túto banku známe, snaží sa prichádzať na trh s riešeniami zameranými na jednoduchosť, výhodnosť a pokrytie širokého spektra potrieb žiadateľov. Inak tomu nie je ani pri pôžičke, ktorú Zuno banka poskytuje. Poďme sa teda spolu pozrieť na to, prečo by ste sa v prípade potreby získania úveru mali obrátiť na túto banku.

 

Základné info:

  • Od 500 € do 20 000 €
  • Na čokoľvek
  • Úrok od 7,9 % ročne
  • Dĺžka splácania 6 až 72 mesiacov
  • Len v € a s ÚČTOM v ZUNO
  • Bez ručiteľa
  • Bez sprostredkovateľov

 

Výhody tohto produktu

Pri pôžičke od Zuno neplatíte poplatky za poskytnutie ale ani žiadne iné pravidelné mesačné poplatky za vedenie účtu a podobné nezmysli.  Pri tomto produkte dostanete  top nízky úrok, ktorý sa Vám do konca splácania nezmení.

Výhodou je aj to, že si môžete nastaviť konkrétny deň splatnosti. Prispôsobiť to môžete najme vášmu výplatnému procesu.  Ak máte napríklad výplatu vždy 10teho v mesiaci, nastavte si splátku na 15teho. Budete tak mať istotu, že na účte bude vždy dostatok finančných prostriedkov na splátku úveru.

Peniaze z úveru (pôžičky) môžete použiť na čokoľvek. Netreba dokladovať  výdaje.  Úroky sa počas doby splácania nemenia a tak si môžete byť istý, že nepreplatíte o horibilné sumy.

Úrok  začína na hranici 7,9% a je ovplyvnený viacerými faktormi. Konkrétnu výšku úroku nájdete v predzmluvných poviedkach.

 

Získanie pôžičky trvá cca 8 minút

Prostredníctvom online formulára môžete získať peniaze veľmi rýchlo a pohodlne. Stačí tomu venovať 8 minút svojho času a peniaze môžete mať za pár hodín na vašom účte. Stačí dôsledne vyplniť všetky položky, nahrať potrebné dokumenty a už len čakať na kontaktovanie za účelom schválenia.  Že je to lepšie ako čakať v rade na pobočke niektorej z bánk a jednať s neškoleným personálom.

 

 

Zuno pôžička 3.33/5 (66.67%) 3 votes