SMS pôžička ihneď na účet

Je to tak, jediná naozaj okamžitá pôžička je takzvaná pôžička cez SMS . Po vyplnení žiadosti trvá len pár minút, kým dostanete peniaze na váš bankový účet. Pozrime sa spolu, či v tom nie je nejaký háčik.

Na začiatok si treba povedať o SMS pôžičkách, ktoré v dnešnej dobe už nemajú len podobu SMS. Požiadať sa o ne dá aj prostredníctvom internetu alebo zavolaním na call centrum konkrétneho poskytovateľa. Ide o pôžičky s veľmi nízkym objemom poskytovaných financií. Väčšinou ide o sumy do 200€, pri opakovaných žiadostiach pre verných klientov spoločnosti tieto limity niekoľkonásobne navyšujú.

 

Sú naozaj také rýchle?

Áno, peniaze máte takmer vždy do pár minút po vyplnení žiadosti na účte. Samozrejme, ak máte rovnakú banku ako banka, s ktorej odchádzajú peniaze. Spoločnosti poskytujúce SMS pôžičky majú účty vo viacerých bankách a peniaze posielajú podľa toho, v ktorej banke má žiadateľ účet. Môže sa ale stať, že budete mať účet v nejakej netradičnej banke (mBank napríklad) a peniaze dostanete až na druhý deň.

 

Ideálne riešenie pred výplatou

Tieto pôžičky nie sú určené pre ľudí, ktorí potrebujú požičať peniaze dlhodobo. SMS pôžičky vyplácané ihneď na účet majú väčšinou dobu splatnosti maximálne 1 mesiac s možnosťou predĺženia o 30 alebo 60 dní. Preto je tento druh finančnej služby vhodný najmä na pokrytie finančných ťažkostí na krátke obdobie, napríklad ak vám pred výplatou chýbajú peniaze.

 

Overení poskytovatelia

Existuje desiatka poskytovateľov SMS pôžičiek, ktorí sľubujú vyplatenie ihneď alebo do pár hodín priamo na účet. My vám teraz ukážeme dvoch, ktorí sú overení zákazníkmi, majú veľa pozitívnych ohlasov a parametre ich pôžičiek sú najvýhodnejšie. Tak poďme sa na to pozrieť:

 

1. Pôžičkomat

Ponúka okamžitú pôžičku až do 200€ pre nových klientov. Podmienky sú veľmi výhodné. Napríklad pri sume 150€ na 30 dní preplatíte iba niečo málo cez 3€. A to nie je vôbec veľa. Ak napríklad potrebujete peniaze na nový telefón, ktorý je teraz práve v akcii zľacnený o 50€, v konečnom dôsledku s pôžičkou od Pôžičkomatu ušetríte 47€. Ak by ste čakali na výplatu, nemohli by ste využiť akciu a v konečnom dôsledku by ste boli stratový.

žiadosť o pôžičku Pôžičkomat

 

2. CreditOne

Ešte výhodnejšia pôžička ako pôžička od Pôžičkomatu je okamžitá pôžička od CreditOne. Tá vám poskytne prvú pôžičku bez úroku a bez poplatku. Ak si požičiate 150€, po mesiaci vrátite presne rovnakú sumu. To sa oplatí, že. Nie je v tom žiaden háčik, je to propagačná akcia na získanie nových klientov. Ak by ste o pôžičku v CreditOne žiadali opätovne, tam už poplatok zaplatíte. Bude približne rovnaký, ako v prípade pôžičkomatu, teda cca 3€ pri pôžičke 150 € na 30 dní.

Žiadosť o pôžičku CreditOne
SMS pôžička ihneď na účet 3.87/5 (77.33%) 15 votes