Rýchle sms pôžičky

 

V určitých životných situáciách nastane chvíľa, kedy potrebujete urgentne peniaze. Ak ich máte na účte, to je tá lepšia možnosť.  V opačnom prípade sa dostávate do situácie, kedy musíte peniaze čo najrýchlejšie zohnať. Ako prvý a najrozumnejší krok je obrátiť sa na rodinu, ktorá by vám mohla peniaze požičať. Ak ale ani tam nepochodíte, budete sa musieť spoľahnúť na pôžičku od banky alebo od nebankovej spoločnosti.

 

Ktorá je naj?

Pri pôžičkách môžeme v súvislosti s pojmom NAJ hovoriť vo viacerých súvislostiach. Napríklad pôžička najvýhodnejšia. To je taká, pri ktorej neplatíte vstupné poplatky a úroková miera je veľmi nízka. V našom prípade ale hovoríme o najrýchlejších pôžičkách. Tie je možné získať priamo na pobočke banky. Stačí občiansky preukaz, zopár potvrdení a máte to vybavené. Čo ale v prípade, keď ste si potvrdenie o príjme ešte nestihli vybaviť? Oslovte nebankovú spoločnosť a získajte peniaze expresne rýchlo. Niektoré spoločnosti poskytujú aj sms pôžičky. v tomto prípade stačí zaslať v sms správe vaše meno, sumu, ktorú potrebujete a číslo bankového účtu. Obratom vám prídu peniaze, ktoré začínate v nasledovnom mesiaci splácať. Splátkový kalendár vám bude doručený poštou alebo osobne.

 

Alternatívy

Okrem pôžičky alebo úveru je možné získať peniaze viacerými spôsobmi. napríklad nastavením povoleného prečerpania na účte. Takto získate dostatok finančných prostriedkov bez dokladovania. Úrok je výhodnejší ako pri bežnej pôžičke, často sa prvých 30 dní neúčtuje.  Ďalšou možnosťou, síce už nie tak oblúbenou, sú záložne. V záložni môžete doslova expresne získať peniaze za vaše šperky, telefóny a počítače.  Časové obdobie na splatenie je ale veľmi krátke. Pri nesplatení stanovenej sumy vám založená vec prepadne v prospech  záložne.

Ohodnoť