Rýchle pôžičky

Rýchle pôžičky sú určené pre tých, ktorí potrebujú rýchlo splatiť svoje predchádzajúce podlžnosti. Rovnako sú určené na nákup spotrebného tovaru alebo na bližšie nešpecifikované služby. Klient má na výber, akou formou pôžičku zabezpečí. Najrýchlejším spôsobom, ale aj najviac rizikovým, je založenie nehnuteľnosti alebo hnuteľného majetku. Je iba na rozhodnutí klienta, ako cestou sa rozhodne uberať. My odporúčame rýchle pôžičky, ktoré sú vhodné aj pre nezamestnaných klientov bez hmotného majetku.

Rýchla pôžička od banky

Niektoré banky ponúkajú možnosť získať pôžičku už do 24 hodín. Podmienkou je kompletnosť dokladov, ktoré k žiadosti o daný druh pôžičky potrebujete. Skúste sa pozrieť na ponuku takejto pôžičky od Slovenskej sporiteľne alebo od Tatrabanky. Ak potrebujete menší obnos peňazí, možno by postačilo získanie povoleného prečerpania na účte. Úroky sú prijateľné a podmienky na jeho získanie nie sú vôbec náročné. Vo väčšine prípadov stačí mať určité obraty na účte a získať povolené prečerpanie nie je problém.

Rýchla pôžička Provident

Získať pôžičku môžete aj od nebankovej spoločnosti. Jednou z najznámejších je  aj spoločnosť Provident. Tá vám ponúka naozaj rýchle a expresné pôžičky bez potreby dokladovania príjmu. Stačí kontaktovať sprostredkovateľa, ten s vami podpíše zmluvu o pôžičke a peniaze máte okamžite k dispozícii. Splácanie si nastavíte podľa svojich možností. Odporúčame neprekračovať svoje schopnosti splácať a nastaviť výšku splátky na prijateľnú úroveň. Pri nesplácaní alebo pri omeškaní s platbami by ste mohli prísť o časť majetku, ktorým za pôžičku ručíte.

Rýchle pôžičky 5.00/5 (100.00%) 2 votes