Profi credit recenzia, úroky a diskusia

Nebanková spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia s. r. o. so sídlom v Bratislave sa zameriava na poskytovanie bezúčelových nebankových pôžičiek. Svojich klientom má aj v Českej republike, Poľsku a v Bulharsku. PROFI CREDIT má vybudovanú hustú sieť zamestnancov, ktorí klientov navštevujú v ich domácnostiach. Taktiež má pobočky v Nitre, Banskej Bystrici a v Košiciach.

 

Aké sumy požičiavajú ?

Spoločnosť rozlišuje pôžičky na zamestnanecké a podnikateľské. Vždy je zohľadňovaná výška príjmu záujemca o úver.

Zamestnanci si môžu požičať 300 EUR až 1500 EUR.

Podnikatelia si môžu požičať viac ako 1500 EUR. Vrchná hranica sa odvíja od miery finančného zaistenia podnikateľského subjektu.

Čím vyššia je suma a doba splácania, tým vyššie úroky klient zaplatí.

 

Kto môže  získať finančné prostriedky?

Noví zákazníci môžu kontaktovať telefonicky agenta spoločnosti alebo vyplniť online formulár. Je potrebné aby priniesol množstvo dokumentov. Občiansky preukaz, potvrdenie o výške príjmu potvrdené zamestnávateľom. V prípade SZČO je potrebné priniesť daňové priznanie za posledný rok.

 

Ako dlho budem splácať?

Ak je záujemca zamestnancom môže splácať 1 – 4 roky.

 

Ak je klient podnikateľ môže si vybrať medzi dvoma úvermi:

1. Profi úver je vhodný pre podnikateľov a SZČO, ktorí podnikajú na území Slovenska. Tento úver je možné splácať až 4 roky. Spoločnosť umožňuje odklad po dobu dvoch mesiacov.

 

Profi úver je schválený tým, ktorých ročný príjem z podnikania predstavuje minimálne 4999 EUR. Kto podniká menej ako jeden kalendárny  rok bez spoludlžníka pôžičku nedostane. Nevýhodou je aj zábezpeka, ktorá sa vyžaduje pri úvere vyššom ako 6000 EUR.

 

Potrebné dokumenty: občiansky preukaz, občiansky preukaz konateľov, manžela/y, preukaz vlastníkov nehnuteľností, výpis z účtu, oprávnenie na podnikanie, listy vlastníctva, potvrdenie zo Sociálnej poisťovne, výšku daňovej povinnosti.

 

 

2. Preklenovací úver

 

Tento úver je vhodný na preklenutie obdobia nepredvídaných výdavkov a na prefinancovanie.

Príjmy podnikateľského subjektu musia byť vyššie ako 10 000  EUR ročne. Je možné splácať ho 3 až 18 mesiacov. Doklady potrebné na schválenie sú rovnaké ako pri Profi úvere.

Profi credit recenzia, úroky a diskusia 4.33/5 (86.67%) 3 votes