Pôžičky triangel

Spoločnosť triangel sa preslávila vďaka svojmu katalógovému predaju tovaru a služieb na splátky. Bola  to jedna z prvých možností na našom trhu, ako nakupovať aj bez hotovosti jednoducho a bezpečne. Okrem katalógového predaja vám dnes táto spoločnosť ponúka viacero produktov z oblasti pôžičiek a úverov. Stačí si len vybrať tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Podmienky sú viac než výhodné.

 

Hypopôžička

Jeden z produktov spoločnosti triangel. Z názvu by sa mohlo zdať, že je táto pôžička určená výhradne na kúpu nehnuteľnosti ale opak je pravdou. Jedná sa o bezúčelovú pôžičku, ktorú môžete využiť na čokoľvek. Maximálna suma, ktorú si môžete pod týmto názvom zapožičať, je až 100 000 eur. Dobu splácania si môžete rozložiť podľa vašich platobných schopností na 5 až 30 rokov.

 

Hypoplus+

Pôžička určená na kúpu nehnuteľnosti. Charakteristická je hlavne nízkym úrokom.  Pri hypoplus+ máte garantovanú výšku úrokov počas celej dĺžky fixácie úveru.  Výška úveru začína od 6600 € a je závislá od ceny nehnuteľnosti.

 

Hypomínus

Pôžička určená na bývanie až do výšky 20 000€ s dobou splatnosti do 10 rokov. Hypomínus pôžička je určená na prestavbu domu, bytu alebo rôzne stavebné práce v domácnosti. Pri tomto úvere nie je potrebné zakladať nehnuteľnosť.

 

Výhody a nevýhody

  • Mimoriadna splátka – môžete zaplatiť kedykoľvek a v akejkoľvek výške mimoriadnu splátku a nebudú vám účtované žiadne nezmyselné poplatky. Iné banky ako napríklad Tatrabanka, VÚB, alebo Slovenská sporiteľňa by si z toho mali brať príklad.
  • Vedenie úverového účtu zadarmo – jedna z viacerých výhod, pre ktorú sa oplatí využiť ponuku spoločnosti Triangel.
  • Garancia úroku – počas dohodnutej fixácie  sa vám výška úroku nemení. Môžete sa preto spoľahnúť, že sa vám nebudú splátky navršovať.

 

Ďalšie produkty

Môžete sa stretnúť s viacerými pôžičkovými službami od spoločnosti Triangel. Napríklad manželská pôžička od 1700€ do 7000€. Je určená pre páry, v ktorých aspoň jeden partner je držiteľom niektorej z klientskych kariet Triangel.

Pôžičky triangel 3.00/5 (60.00%) 2 votes