Pôžičky bez potvrdenia

Niektoré spoločnosti poskytujú pôžičky, na ktorých získanie vám postačí občiansky preukaz. Je to troška na neuverenie ale je to naozaj tak. Ako je to teda možné, že niektoré banky poskytujú pôžičky na základe podrobného skúmania a zisťovania bonity klienta a iné vám vyplatia peniaze bez otázok a okamžite? Odpoveď je jednoduchá.

 

Nebankové spoločnosti

Pôžičku na občiansky preukaz môžete hlavne v nebankových spoločnostiach. Tieto spoločnosti podstupujú veľké riziko tým, že neskúmajú pomery žiadateľa. Nie sú potrebné doklady o príjme, o výdajoch ani žiadne iné dokumenty. Nebankové spoločnosti si toto riziko kompenzujú vyššími vstupnými poplatkami a vyšším úrokom. Aj pri určitej miere neplatičov sú v konečnom dôsledku dostatočne ziskové. Ak potrebujete peniaze rýchlo a na ruku, určite vyskúšajte požiadať nebankovú spoločnosť o pôžičku alebo úver.

 

Ručenie pri pôžičke

Pri pôžičke na občiansky preukaz sa podpisuje pôžičková zmluva a zmenka. Po podpísaní týchto dokumentov ručíte za splácanie celým svojím majetkom. Je to pochopiteľné. Nemusíte sa ale báť zneužitia, v záujme nebankovej spoločnosti je to, aby ste pôžičku riadne splácali.

Pôžičky bez potvrdenia 4.00/5 (80.00%) 4 votes