Pôžičky na občianky preukaz

Možno nastala situácie, ktorej ste sa vždy obávali a vy musíte siahnuť po pôžičke alebo úvere. Cestou, ktorou sa vyberiete, si musíte vybrať sami. Možností je naozaj veľa. Môžete sa obrátiť na banku a požiadať o bežnú hotovostnú pôžičku. Už tu máte viacero možností a výhodných alternatív.

 

Môže sa ale stať, že nesplníte podmienky, ktoré sú v bankách dosť prísne a pôžičku vám neschvália. Zvlášť náročné podmienky sú kladené pre pôžičky bezúčelové. Tu je nutná zábezpeka hnuteľným majetkom stanovenej hodnoty alebo zdokladovanie dostatočnej výšky príjmu. Alternatívou sú takzvané občianske pôžičky na občiansky preukaz. Sú poskytované v prevažnej väčšine prípadov nebankovými spoločnosťami.

 

Cena a podmienky  pôžičky na občiansky

Podmienky sú veľmi jednoduché, stačí predložiť platný občiansky preukaz. Nie je nutné dokladovať svoj príjem a nie je nutné byť ani zamestnaný.  Nevyžaduje sa výpis z registra trestov ani iné formality, ktoré sú pri väčšine bankových pôžičkách nevyhnutnosťou.

Výhodou je v neposlednej rade aj rýchlosť, s akou môžete peniaze získať. Po podpísaní zmenky, ktorou sa zaväzujete dlžnú sumu splatiť, sú vám do 24 hodín peniaze vyplatené. Takmer vždy je možné peniaze vrátiť aj predčasne bez sankcií a dodatočných úrokov.

 

Peniaze v hotovosti

Nevýhodou môžu byť samotné nebankové spoločnosti, ktoré často pristupujú nevhodne k svojim dlžníkom.  Treba si vždy poriadne prečítať zmluvu, ktorú pri pôžičke podpisujete. Môže sa totiž stať, že pri problémoch so splácaním môžete prísť o svoj majetok.

Pôžičky na občianky preukaz 2.50/5 (50.00%) 4 votes