Pôžičky na dovolenku

Čas dovoleniek už klope na dvere a my sa musíme rozhodnúť, kam sa tento rok vydáme. Či už to bude dovolenka na Slovensku alebo pri mori, budeme potrebovať nemalé finančné rezervy.  Ak na tom s peniazmi nie ste práve najlepšie, pozrite si ponuky bánk ponúkajúcich pôžičky na dovolenky. Je to špeciálny produkt, pri ktorom často krát banka spolupracuje s poskytovateľom zájazdu – cestovnou kanceláriou.

 

Dovolenka na splátky

Získať financovanie dovolenky môžete aj priamo v cestovnej kancelárii, ktorá dovolenku ponúka. Tieto kancelárie často ponúkajú službu s názvom dovolenka na splátky. Pri tomto produkte cestovná kancelária spolupracuje so splátkovou spoločnosťou (napr. Cetelem) a uľahčuje tak klientovi úkony spojené so získaním dovolenky. Dovolenka na splátky je marketingovým nástrojom cestovných kancelárií, ktorý im umožňuje získanie širšieho spektra klientov so záujmom o dovolenku.

 

Splácania pôžičky

Na začiatku je dôležité určiť si svoju vlastnú schopnosť pôžičku splácať. Ak situáciu zle odhadnete, je veľmi pravdepodobné, že sa po návrate z dovolenky dostanete do finančných problémov. Nechajte si preto väčšiu rezervu a nastavte si o trošku nižšie splátky s dlhšou dobou splácania.

 

 

Ohodnoť