Pôžičky bez poplatkov

Ideálnym riešením, ako vyriešiť svoje finančné potreby je pôžička bez poplatkov. Takáto pôžička  je oveľa výhodnejšia v porovnaní s bežným úverom na bývanie, spotrebným úverom alebo finančnou pôžičkou na spotrebný tovar. Odpadajú hlavne poplatky spojené s vybavením pôžičky. Poskytovateľ bez-poplatkovej pôžičky často za žiadateľa zaplatí aj notárske poplatky a ďalšie výdavky spojené s vybavením pôžičky.

 

Povolené prečerpanie na účte

Jedným zo spôsobov, ako získať peniaze bez toho, aby ste museli platiť nezmyselné poplatky a prehnané úroky, je aj kontokorentný úver. Toto je označenie pre možnosť povoleného prečerpania na bežnom osobnom účte, ktorú vám ponúka takmer každá banka. Rozdiel je iba v podmienkach pre jej získanie. V prípade fyzickej osoby sú podmienky nastavené troška miernejšie. V prípade právnickej osoby to už ale neplatí. Povolené prečerpanie je podmienené veľkým množstvom podmienok, ktoré musí žiadateľ splniť.

 

Využite promo akcie

Niektoré spoločnosti lákajú práve na pôžičky bez poplatkov. Ich snaha je získať čo najviac klientov. Tak prečo to nevyužiť. Pôžičky bez poplatkov vám šetria drahocenné finančné prostriedky. Nie je potrebné tieto vaše ťažko zarobené peniaze darovať banke, hlavne v tom prípade, kedy nemusíte.

 

Ohodnoť