Pôžička pre ženu na materskej dovolenke

Ženy na materskej dovolenke sa často dostávajú do finančných problémov. V prípade osamelej matky s dieťaťom to platí dvojnásobne. Žena počas rodičovskej dovolenky nedostáva takmer žiadne peniaze, iba rodičovský príspevok. Ten je v dnešnej dobe nastavení na veľmi nízku úroveň a ani zďaleka nedokáže pokryť náklady na život matky s dieťaťom. Vtedy sa do popredia dostáva otázky pôžičiek. Problémom je ale bonita klienta, v tomto prípade mamičky na md. Poskytnúť pôžičku pre ženu na md ale nie je jednoduché. Keďže žena nemá bežný príjem a má povinnosť vyživovať dieťa, nárok na pôžičku nemá. Hlavne nie od bežnej banky.

 

Nebankové subjekty

Žena na materskej môže získať pôžičku veľmi jednoducho od nebankovej spoločnosti. Najznámejšia je spoločnosť Provident. Tá vám požičia peniaze na ruku bez akýchkoľvek záruk, bez potreby preukazovania vašich mesačných príjmov. Úplne vám postačí občiansky preukaz. Spíšete dohodu o poskytnutí pôžičky a peniaze máte do 24 hodín vo vašich rukách. Nevýhodou je ale ručenie za splácanie pôžičky. Často krát sa jedná o podpísanie zmenky. V takom prípade ručíte za nesplatenie pôžičky celým svojim majetkom. Môže sa stať, že prídete o strechu nad hlavou za pôžičku vo výške 500€.

 

Namiesto pôžičky brigáda

Skúste si privyrobiť prácou z domu. Je to veľmi jednoduché a možností je veľmi veľa. Dnešné moderné technológie umožňujú mamičkám zarobiť pekné peniaze.  O rodičovský príspevok samozrejme neprídu.  K zarábaniu z domu nepotrebujete žiadne špeciálne vedomosti. Stačí mať pripojenie na internet, trocha kreatívneho ducha a hlavne chuť chcieť pracovať. Potom už stačí len troška voľného času a zopár sto môže byť práve vašich.

Pôžička pre ženu na materskej dovolenke 4.67/5 (93.33%) 3 votes