Pôžička od súkromnej osoby Trnava

Ponúkame pôžičku až do výšky 10.000 EUR. Netreba dokladovať príjem. Ručenie zmenkou. Nie je potrebné zakladať nehnuteľnosť a ani zháňať ručiteľov. Žiadne poplatky vopred. Predčasné splatenie pôžičky bez poplatku. Píšte na žiadosť (zavináč) popoluska.sk

 

Bez dokladovania príjmu Trenčín

Máte záujem získať hotovosť okamžite ešte dnes? Práve pre vás je určený náš krátkodobý úver. Výšku úveru si môžete stanoviť podľa vašich potrieb až po hranicu 4000€.  A výhody?

 • Bez ručiteľa
 • Bez dokladovania príjmu
 • Bez skrytých poplatkov
 • Okamžitá výplata celej sumy v hotovosti
 • Bez poplatku za predčasné splatenie

Piešťany  pôžička od nebankovej spoločnosti

Sme mladá spoločnosť zameriavajúca sa na poskytovanie krátkodobých pôžičiek v nižších sumách širokej verejnosti. Oblasť nášho pôsobenia pokrýva takmer celý okres Piešťan. Za klientom sme ochotný okamžite pricestovať a vyplatiť peniaze na ruku. Kontaktovať nás môžete priloženým formulárom alebo na uvedenej emailovej adrese. Pôžičky v oblasti Piešťan, Trnavy a Hlohovca vybavujeme do 24 hodín od prvého kontaktu. Tešíme na sa spoluprácu.

 

Poradenstvo v oblasti poskytovania pôžičiek

Potrebujete vybaviť úver, hypotéku alebo krátkodobú pôžičku? Poradíme vám, na koho sa obrátiť, ako si požičať výhodne a s najnižším úrokom na trhu. Spolu vyberieme správny splátkový kalendár, ktorý bude rešpektovať vaše potreby a vašu aktuálnu finančnú situáciu.

 

Výhody

 1. Najvýhodnejší úrok na trhu
 2. Najnižšie splátky
 3. Rýchle vybavenie
 4. Osobný prístup a rešpektovanie súkromia
 5. Kladenie dôrazu na vaše priority
 6. Nestranný radca

 

 

Pôžička od súkromnej osoby Trnava 3.76/5 (75.12%) 41 votes