Pôžička od PSS, aká tu ešte nebola

Prvá stavebná sporiteľňa a. s. má na slovenskom trhu mnoho ročnú tradíciu. Svoje služby klientom sprostredkováva už viac ako dvadsať rokov. Ako prvá spoločnosť priniesla zákazníkom nový druh bankovej služby – stavebné sporenie. Odborníci ocenili služby, ktoré Prvá stavebná sporiteľňa poskytuje a zhodnotili, že stavebné sporenie je jeden z najefektívnejších nástrojov na financovanie bývania.

 

Ponuka, ktorá sa neodmieta

Za viac ako dvadsať ročnú zákaznícku vernosť sa chce teraz svojim klientom Prvá stavebná sporiteľňa odvďačiť. Pre nových, ale aj dlhoročných zákazníkov pripravila špeciálnu akciu – „Úverovú revolúciu“. Táto akcia trvá do konca júna 2014. Každému, kto požiada do 30. júna 2014 Prvú stavebnú sporiteľňu o úver, sporiteľňa sprostredkuje balík neodolateľných služieb.

 

December bez úrokov

Prvá stavebná sporiteľňa pre zákazníkov, ktorí si zoberú výhodný úver do 30. júna odbremení od decembrového splácania splátok úrokov. Klient tak zaplatí iba istinu, úroky za neho zaplatí Prvá stavebná sporiteľňa.

 

Poistenie zadarmo až na 2 roky

Ak by ste si zobrali výhodný úver do konca júna 2014, nezískate iba odbremenenie od decembrových úrokov, ale taktiež aj istotu. Prvá stavebná sporiteľňa sa totiž zaväzuje, že počas dvoch kalendárnych rokov zaplatí špeciálny poistný balík – Unikátne poistenie domácnosti za vás.

Unikátne poistenie domácnosti PSS prináša pre svojich zákazníkov v spolupráci s poisťovňou UNIQA a. s. Vďaka tomuto poisteniu si môžete poistiť rodinný dom, ktorý využívate alebo staviate. Taktiež si môžete dať poistiť byt a dokonca aj samotné zariadenie domácnosti, ktorú obývate.

Špeciálny balík poistenia

Vďaka špeciálnemu balíku poistenia sa môžete poistiť voči požiaru, výbuchu, priamemu alebo nepriamemu úderu blesku, pádu lietadla, nárazu dopravného vozidla a pádu predmetov. Toto poistenie by sa vzťahovalo aj na ochranu pred únikom vody z vodovodného a kanalizačného zariadenia, taktiež na únik dymu a na elektrické prepätie. Ak by ste využili tento základný balík poistenia, boli by ste poistení aj voči krádeži, krádeži vlámaním, lúpeži, vandalizmu. Samozrejme, do balíka poistenia sú zahrnuté aj poveternostné nástrahy ako je ťarcha snehu, lavína, zemetrasenie, výbuch sopky, rázová vlna, atmosferické zrážky, víchrica, krupobitie, zrútenie skál alebo zrútenie zemín.

Ak by ste sa chceli ešte pripoistiť, môžete si k základnému balíku vybrať aj dodatočné pripoistenie voči povodni, záplavám a voči zosuvu pôdy.

Polročný odklad

Prvej stavebnej sporiteľni na svojich zákazníkoch záleží a snaží sa im vychádzať čo najviac v ústrety. Aj vďaka tomu môžu rodiny, ktorým sa počas splácania úveru narodí dieťatko môžu od PSS získať až šesť mesačný odklad splátok úveru. Každý, kto má v rodine malé dieťatko vie, aké sú začiatky náročné, či už kvôli výpadku mesačnej mzdy jedného z partnerov alebo aj kvôli nákupu vecí pre dieťatko, aby ste mu zabezpečili čo najväčší komfort.

Pre rodiny s malým dieťatkom PSS počas trvania tejto špeciálnej akcie – Úverovej revolúcie umožňuje výhodné sporenie Junior extra. Stačí, ak ho uzatvoríte do dovŕšenie 3 mesiacov veku dieťatka.

PSS umožňuje zákazníkom vyhnúť sa plateniu poplatkov za sprostredkovanie úveru. Stačí, ak si vyberiete výhodný úver s ročnou úrokovou sadzbou vo výške 2,9 % a uzatvoríte zmluvu o stavebnom sporení v úverovej tarife.

Pôžička od PSS, aká tu ešte nebola 5.00/5 (100.00%) 2 votes