Pôžička na vyplatenie exekúcie

Môže sa to stať každému. Nastane situácie s finančnými problémami a hneď máte exekútora na krku. Zbaviť sa ho nie je vôbec jednoduché. Celú dlžnú sumu musíte vyplatiť a navyše uhradiť exekučné poplatky. Ako ale na to všetko vziať, keď už aj tak máte finančné problémy. Riešením sú pôžičky na exekúciu. Túto službu dnes ponúkajú viaceré nebankové spoločnosti. A aké sú výhody?

 

Pôžičky na exekúciu sa oplatia

Mať exekúciu na krku určite nie je nič príjemné. Keď vám exekútor dýcha  na krk, neviete sa na nič sústrediť, celý život je ako keby trošku naruby. Urobili by ste takmer čokoľvek, aby ste sa toho nepríjemného pocitu zbavili. A riešenie je pritom také jednoduché – pôžička na splatenie exekúcie od nebankovej spoločnosti.

 

Aké sú podmienky?

Nič komplikovaného. Stačí so spoločnosťou, ktorá pôžičku poskytuje, spísať pôžičkovú zmluvu. V nej sa zaväzujete riadne splácať dlžnú sumu a veriteľ ( v našom prípade nebanková spoločnosť) sa zaväzuje poskytnúť vám dohodnuté finančné prostriedky, vyplatiť exekučný dlh a vybaviť všetky potrebné náležitosti na ukončenie exekúcie. Pri tomto druhu pôžičky musíte rátať s vyššou úrokovou mierou a vysokými vstupnými poplatkami za poskytnutie úveru. Úvery na vyplatenie exekúcie sú ale často jediným možným riešením, ako vyriešiť na prvý pohľad bezvýchodiskovú situáciu.

Pôžička na vyplatenie exekúcie 3.46/5 (69.14%) 35 votes