Pôžička na ruku. To je Kešovka

Od nebankovej spoločnosti Kešovka máte možnosť získať finančné prostriedky až do 1700 EUR. Jedná sa o spotrebný bezúčelový úver, kedy klient nemusí dokladovať účel, na ktorý chce peniaze použiť. Portál Kešovka spravuje spoločnosť Teleservis plus a. s. Na Slovensku pôsobí od roku 1997 a poskytla pôžičky viac ako 70 000 klientom.

 

 

Ako  môžem získať nebankovú pôžičku od Kešovky?

Finančné prostriedky vo výške od 200 EUR do 1700 EUR môže klient získať veľmi rýchlo. Stačí ak sa jeho trvalý pobyt vzťahuje na územie Slovenskej republiky a má viac ako 18 rokov. Po dohode s agentom spoločnosti Kešovka si môže klient určiť dĺžku a spôsob splácania pôžičky. Nevyhnutnosťou je pravidelný mesačný príjem klienta.

 

Doklady

Množstvo dokladov, ktoré sú potrebné na vybavenie úverov je nevýhodou. Na schválenie je potrebný nielen občiansky preukaz, ale aj pracovná zmluva, živnostenský list a daňove priznanie v prípade SZČO. Taktiež je potrebné priniesť výplatné pásky alebo výpis z účtu ako dôkaz o pravidelnom mesačnom príjme.

 

Ďalej je potrebné priniesť doklad o potvrdení trvalého bydliska. Je nevyhnuté priniesť nájomnú zmluvu alebo list vlastníctva nehnuteľnosti. Záujemca o pôžičku by nemal byť zadĺžený voči iným spoločnostiam alebo osobám. Svoju schopnosť splácania musí vydokladovať prostredníctvom výpisov bankových účtov, SIPO, zaplatenými faktúrami za elektriku a podobne.

 

Nevýhod je viacero. V prípade omeškania splátky si spoločnosť účtuje vysoké penále. Taktiež je nevýhodou, že klient dopredu nevie presnú výšku úrokových sadzieb a výšku poplatkov za sprostredkovanie nebankovej pôžičky. Tieto informácie sú známe až po osobnom stretnutí so zamestnancom Kešovky.

 

 

Pôžička na ruku. To je Kešovka 5.00/5 (100.00%) 1 vote