Pôžička na auto

Potrebujete nové auto ale chýba vám hotovosť. Naša pôžička na auto je rozumným riešením, ako rýchle vyriešiť vašu finančnú situáciu a neplatiť vysoké úroky a poplatky za poskytnutie úveru. Porovnajte si náš autoúver s ostatnými spotrebnými úvermi určenými na kúpu automobilu alebo motocyklu. Naša RPMN (ročná percentuálna miera nákladov) patrí medzi tie najnižšie v rámci bankového sektora.

 

Autoúver od SLSP?

Autoúver môžete získať v každej banke a spotrebný úver na kúpu auta dokonca aj u nebankových poskytovateľov pôžičiek. Záleží len na vás, koho si vyberiete. Samozrejme záleží aj od iných faktorov ako je napríklad prebiehajúca promo akcia danej banky alebo určité klientske a vernostné zvýhodnenia. Za zmienku určite stojí napríklad pôžička alebo úver od Slovenskej Sporiteľne.  Tento produkt je veľmi jednoduchý na získanie a dá sa vybaviť takmer na počkanie. Netreba splňovať žiadne špecifické požiadavky. Ak máte čistý bankový register, nemáte zápis v registri dlžníkov a máte pravidelný príjem, je viac ako pravdepodobné, že peniaze bez problémov získate.

 

Spotrebný úver na auto od ČSOB

Aj Československá obchodná banka prichádza na trh s produktom, ktorý uspokojí potreby žiadateľov o pôžičku s účelom kúpy nového auta. ČSOB poskytuje pôžičku, ktorú možno využiť nielen na kúpu nového, ale aj ojazdeného auta alebo motocykla. Banka vám preplatí ich celú hodnotu. Z toho vyplýva, že nepotrebujete mať našetrené žiadne finančné prostriedky.  Klienti tejto banky si sami určujú výšku mesačných splátok a dobu splácania. Každý si tak môže prispôsobiť podmienky spotrebného úveru svojim potrebám. Spotrebnú pôžičku na auto od ČSOB je možné získať aj bez ručiteľa.

 

Riešenie od VÚB

Všeobecná úverová banka vychádza klientom, ktorý sa rozhodli požiadať o pôžičku na kúpu auta, maximálne v ústrety. VÚB ponúka produkt pod názvom FLEXIPÔŽIČKA. Je to univerzálna pôžička, pri ktorej môžete použiť peniaze na čokoľvek. Samozrejme aj na kúpu nového alebo ojazdeného auta.

Pôžička na auto 5.00/5 (100.00%) 1 vote