Pôžička 500 eur

Preklenúť dočasnú finančnú neschopnosť sa dá viacerými spôsobmi. Jedným z nich je pôžička alebo úver.  Dnes sa pozrieme na to, kde požiadať o pôžičku, ak potrebujeme získať iba 500€. Možností je viacero a je dobré všetky pozorne zvážiť. Výberom vhodnej pôžičky alebo úveru môžete ušetriť veľa starostí, času a v neposlednom rade aj finančných prostriedkov.

 

Tesco hotovostná pôžička

Stále častejšie spomíname produkt od spoločnosti Tesco. Nie je sa čomu diviť, nakoľko sa jedná o veľmi obľúbenú službu z oblasti nebankových poskytovateľov pôžičiek. Ak potrebujete 500 eur tak potom nie je nič jednoduchšie ako zájsť do niektorej z predajní spoločnosti Tesco, zastaviť sa pri priehradke finančných služieb a vybaviť si hotovostnú pôžičku na počkanie.  Neplatíte žiadne poplatky za poskytnutie úveru ani  poplatky za predčasné splatenie. Nepotrebujete ručiteľa, dokladovať príjem a ani založiť nehnuteľnosť. S pomocou dvoch platných dokladov (občiansky preukaz + iný doklad) vybavíte hotovostnú pôžičku rýchlo a jednoducho.

 

Kontokorentný úver

Kontokorentný úver alebo povolené prečerpanie na účte je bežnou súčasťou všetkých ponukových listov slovenských bánk. Na získanie povoleného prečerpania nie sú potrebné žiadne potvrdenia, ručiteľ ani iné zábezpeky. Stačí, ak máte na účte pravidelné mesačné obraty a banka vám kontokorentný úver automaticky schváli. Výška 500 eur nie je žiadny problém.

 

500€ online a bez potvrdení

O pôžičku môžete zažiadať aj online.  Je to pritom veľmi jednoduché. Vyberiete si spoločnosť, vyplníte dotazník a už len čakáte na odozvu. V krátkej dobe vás kontaktuje operátor a dohodne s vami podrobnosti. Ak sa jedná o menšie sumy, nie sú potrebné osobné stretnutia. V prípade väčších obnosov je nutné osobné stretnutie a podpísanie pôžičkovej zmluvy alebo prípadne zmenky u notára.

Pôžička 500 eur 3.31/5 (66.15%) 13 votes