Poštová banka – produkty

Máte radi Poštovú banku a páči sa vám jej prístup ku klientom. Vďaka novej firemnej politike tejto banky sa dostáva stále viac priestoru na uspokojovanie potrieb klientov. Banka investuje aj do reklamy a osvety. Ich produkty sú férové a prichádzajú s naozaj prelomovými riešeniami. Pozrime sa teraz spolu, prečo sa oplatí vložiť dôveru do rúk tejto inštitúcie. Ukážeme si výhody na konkrétnych produktoch, ktoré táto banka ponúka.

 

Stavebný úver so sporením

Jediný úver, s ktorým našetríte. Ak chcete skombinovať výhody dlhodobého sporenia a výhodného úveru s nízkym úrokom, stavebný úver so sporením od Poštovej banky je pre vás tým správnym riešením.  S týmto produktom od lídra na trhu máte finančné prostriedky okamžite k dispozícii ale zároveň si sporíte a zhodnocujete vaše peniaze.  Rozsah úveru pokryje potreby väčšiny žiadateľov. Pôžička od 3500€ do 20000€ môže byť použité na rekonštrukciu bytu alebo na čokoľvek iné. Stavebný úver so sporením môžete získať aj bez ručiteľa a založenia nehnuteľnosti. Budú vám stačiť dva doklady totožnosti, z toho jeden by mal byť občiansky preukaz.

 

Podielové fondy

Máte radi troška napätia a radi by ste získali viac, ako na termínovanom účte? Pre vás sú potom určené podielové fondy od Poštovej banky. Špeciálny realitný fond NÁŠ PRVÝ REALITNÝ, do ktorého môžete vložiť svoje investície, už  získal prestížne ocenenie TOP FOND SLOVAKIA. Minimálna investícia do tohto fondu je 165€, s možnosťou navršovania o sumy vyššie alebo rovné 30€.  Investičný horizont, pri ktorom sa vložené peniaze zhodnotia je aspoň 4 roky.

 

Vkladná knižka junior

Dobre známa a časom overená forma sporenia a efektívneho zhodnocovania finančných prostriedkov určená pre deti do 18 rokov je produkt Poštovej banky označený ako Vkladná knižka Junior. Spája v sebe viacero výhod:

  1. Zriadenie, vedenie a výber z vkladnej knižky je bez poplatkov
  2. Peňažné vklady na vkladnú knižku bez obmedzenia
  3. Bez viazanosti
  4. Pri  založení vkladnej knižky do 6 mesiacov od narodenia dieťaťa, pri životných jubileách dieťaťa [6 a 15 rokov] získate ročnú prémiu
  5. Peniaze na vkladnej knižke sú garantované štátom (to znamená, že o ne neprídete)

 

Ohodnoť