Pôžička s nízkym úrokom od mBank

Klienti mBanky majú jedinečnú možnosť získať hotovostný úver s úrokom iba 9,9 % p. a. Získanie úveru je veľmi jednoduché a stačí, aby využívali internet banking. Hotovostný úver mPôžička plus je dostupná všetkým klientom. Tento úver je dostupný prostredníctvom internet bankingu. Zmluva sa uzatvára veľmi rýchlo. Klientovi príde autorizačná SMS správa a prostriedky sú dostupné na účte.

 

Akú najvyššiu sumu môžem získať?

Banka ponúka dostupné financie vo výške už od 350 EUR až do výšky 20 000 EUR. Menšou komplikáciu je fakt, že ak ste v manželskom zväzku a máte záujem o sumu vyššiu ako 3300 EUR potrebujete súhlas manžela/ky.  Jeho/jej súhlas je potrebný na uzavretie úverovej zmluvy. Klienti, ktorí sú rozvedení musia priniesť Majetkové vysporiadanie BSM za dobu manželstva. Výhodná ročná úroková sadzba vo výške 9,9 % je klientom schválená potom, čo sa pripoistí proti insolventnosti.

 

Poistenie proti insolventnosti

Ak sa klient chce poistiť proti neschopnosti splácať požičané peniaze môže tak urobiť priamo v mBanke. Toto poistenie sa dá získať prakticky okamžite po podpise zmluvy a dokonca bez nutnosti absolvovania lekárskej prehliadky. Banka ponúka záujemcov tri typy poistenia: základný, rozšírený a komplexný. V prípade straty zamestnania alebo dlhodobého čerpania nemocenskej poisťovňa hradí šesť mesačných splátok. V prípade invalidity tretieho stupňa alebo úmrtia klienta sa  poisťovňa zaväzuje jednorazovo zaplatiť zvyšnú časť pôžičky.

 

 

Ako budem splácať mPôžičku plus ?

Doba splácania sa odvíja od výšky poskytnutých peňazí. Klient môže splácať 12 až 84 mesiacov.

Banka umožňuje klientom počas splácania zmeniť deň splatnosti v mesiaci. Peniaze z úveru sú po schválení poukázané na mKONTO. Z účtu mKONTO sa mesačné splátky úveru pravidelne automaticky strhávajú, preto je nutné aby na tomto účte klienti disponovali dostatočným objemom finančných prostriedkov. Výhodou, ktorý poskytuje klientom je možnosť splatiť úver predčasne bez akýkoľvek nadbytočných príplatkov. V prípade záujmu banka umožňuje splácanie odložiť po dobu šesť mesiacov.

Pôžička s nízkym úrokom od mBank 3.33/5 (66.67%) 3 votes