Keď súrne potrebujem peniaze

Náš portál štvorlístok, zameraný na online pôžičky, hypotéky  a úvery vám ponúka možnosť rýchlo a efektívne vybrať zo širokej ponuky produktov zameraných na získanie finančných prostriedkov. Je jedno, či potrebujete peniaze na podnikanie alebo rýchlo na splatenie všetkých vašich dlhov. Môžete zadať aj online požiadavku na získanie určitého finančného obnosu a my vás budeme kontaktovať s najvýhodnejšou ponukou. Jedným z najobľúbenejších produktov, v situácii keď potrebujete peniaze, sú stále expresné pôžičky.

 

Expresná pôžička

Tento druh pôžičky je určený na splatenie úveru, nákup tovaru, proste na čokoľvek. Banky pri tomto druhu pôžičky často nevyžadujú špeciálne potvrdenia. V určitých prípadoch je nutné zdokladovať svoj pravidelný mesačný príjem. Expresnú pôžičku je možné získať buď v priamo v banke, od nebankovej spoločnosti, prostredníctvom internetu alebo najnovšie aj formou SMS. Pri expresných pôžičkách sa väčšinou jedná o nižšie sumy. Túto pôžičku nemožno porovnávať s hypotekárnym úverom.

 

Aké sú jej výhody?

Výhodou je hlavne čas potrebný na získanie finančnej hotovosti. Pri expresných pôžičkách sa často stretávame s mechanizmom, ktorý zabezpečí čerpanie pôžičky do 24 hodín od podania kompletnej žiadosti. Takto môžete operatívne reagovať na neočakávané udalosti, ktoré vás postretli. Je možné financovať čokoľvek, najčastejšie sú využívané pri dočasnom výpadku pravidelného príjmu.

 

Kde získate peniaze najrýchlejšie?

Najrýchlejšie získate peniaze od nebankovej spoločnosti. Pri nebankových spoločnostiach sa často nestretneme s preukazovaním pravidelného príjmu alebo iných formalít. Toto riziko, ktoré nebankové spoločnosti podstupujú, kompenzujú vyššími poplatkami a vyšším úrokom.

Keď súrne potrebujem peniaze 3.82/5 (76.36%) 11 votes