Recenzia Ferratum pôžičky a vaše skúsenosti

Spoločnosť Ferratum Bank Limited ponúka dostupné pôžičky prostredníctvom internetu. Spoločnosť je na slovenskom trhu od roku 2007. Sídlo spoločnosti je na Malte. Charakteristické pre túto spoločnosť je, že na získanie finančných prostriedkov nemusia prísť klienti do osobného kontaktu so zamestnancami. Všetko vybavia prostredníctvom internetu alebo telefónu. Spoločnosť dokonca nevyžaduje ani výpis z úverového registra.

 

Ako postupovať v prípade záujmu o nebankovú pôžičku Ferratum?

V prvom rade musíte mať trvalé bydlisko na Slovensku a mať viac ako 18 rokov.

Ak máte záujem o pôžičku od Ferratum môžete využiť online formulár alebo zaslať SMS správu. Taktiež je dostupný telefonický kontakt na centrum pre zákazníkov.

 

 

Koľko peňazí získam ?

Noví klienti si môžu požičať tri typy pôžičiek. Buď vo výške 25 EUR, 50 EUR alebo 75 EUR. Ak máte záujem o viac finančných zdrojov, musíte prvú splátku zaplatiť v riadnom termíne a potom je možnosť čerpať peniaze do výšky 350 EUR. Peniaze sú poukazované na bežný bankový účet alebo prostredníctvom poštovej poukážky.

 

Dokedy je možné vrátiť požičané peniaze?

Doba splácania je pomerne krátka. Klient si môže vybrať medzi 15 alebo 30 kalendárnymi dňami. Ak klient nestíha splácať môže požiadať o predĺženie splatnosti, avšak za tento úkon si nebanková spoločnosť účtuje veľmi vysoké poplatky.

Recenzia Ferratum pôžičky a vaše skúsenosti 4.00/5 (80.00%) 3 votes