Pôžička Cetelem až do 25.000

Nebanková spoločnosť Cetelem Slovensko akciová spoločnosť v týchto dňoch prichádza s veľmi lákavou ponukou. Klientom ponúka veľmi výhodnú ročnú úrokovú sadzbu 8.39 %. Požičať si môžete bez ručiteľov a navyše sa jedná o bezúčelový typ úveru. Pôžičku môžete získať z pohodlia domova prostredníctvom vyplnenia online formulára alebo prostredníctvom telefónu.

 

Pozri skôr, ako požiadaš!

 

Koľko si môžem požičať?

Spoločnosť umožňuje klientom požičať si finančné prostriedky vo výške od 2000 EUR až do výšky 25 000 EUR.

 

Úroková miera sa pohybuje od 8,39 % po maximálne 16,89 %. Výška ročnej úrokovej sadzby sa odvíja v  závislosti od požičanej sumy a dĺžke splácania. Vašu úrokovú sadzbu sa dozviete pomerne rýchlo, stačí ak použijete online kalkulačku na stránke spoločnosti. Navyše, spoločnosť Cetelem sa zaväzuje, výška úroku Pôžičky na čokoľvek počas splácania nepresiahne ročnú úrokovú mieru 16,89 %.

 

cetelem-pozicka

 

Ako dlho budem splácať?

Klienti môžu požičané finančné prostriedky od spoločnosti Cetelem splácať od 6 mesiacov do 120 mesiacov. Dĺžka splácania záleží od množstva požičaných finančných prostriedkov a od dohody s pracovníkmi Cetelem.

 

Musím hradiť aj poplatky navyše?

Veľkou výhodou je, že spoločnosť Cetelem nepožaduje od svojich klientov žiadne poplatky naviac. Nemusíte splácať poplatok za spracovanie úveru a ani za vedie úveru. Taktiež ste oslobodení od poplatkov za predčasné splatenie úveru, či mimoriadnu splátku.

 

Nepotrebujete ručiteľa

Na získanie finančnej pôžičky od spoločnosti Cetelem a.s. nie je potrebný žiaden ručiteľ. Spoločnosť od svojich klientov nevyžaduje ani ručenie nehnuteľnosťou, ako to býva v mnohých nebankových konkurenčných spoločnostiach. Ako sme už spomínali, nepotrebujete ani dokazovať účel pôžičky. Taktiež ste oslobodení aj od ďalšej byrokracie, pretože na splácanie môžete využívať váš doterajší bežný účet. Veľkou výhodou je aj fakt, že pôžičku môžete kedykoľvek splatiť predčasne.

 

Ako získam Pôžičku na čokoľvek?

Základnou podmienkou je vek od 18 do 62 rokov. Maximálny akceptovaný vek klientov je do 65 rokov. Ďalej je potrebné, aby ste boli fyzická osoba a občan Slovenskej republiky. Taktiež musíte mať trvalý pobyt na území Slovenskej republiky. Váš príjem zo zamestnania alebo z podnikania musí byť zdaňovaný na území Slovenskej republiky.

Pôžičku na čokoľvek môžete získať aj vtedy, ak už čerpáte úver z inej spoločnosti.

Ak ste zamestnanec:

Potrebujete kópiu vášho platného občianskeho preukazu, potvrdenie o výške vášho príjmu. Ďalej je potrebné doložiť výpis z účtov za posledné 2 mesiace. Ak poberáte mzdu v hotovosti, musíte doložiť aj výplatné pásky za posledné 2 mesiace.

 

Ak ste podnikateľ, SZČO:

V tomto prípade potrebujete kópiu vášho daňového priznania za posledný kalendárny rok spolu s prílohami. Ďalej je potrebné doložiť potvrdenie o podaní daňového priznania, ktoré musí byť potvrdené daňovým úradom.

V prípade, že ste konateľom alebo majiteľom spoločnosti s ručením obmedzeným, je potrebné doložiť príjem zo zamestnania alebo zo zisku.

Spoločnosti Cetelem a. s. musíte pre úspešné schválenie pôžičky doložiť aj ročné zúčtovanie preddavkov na daň alebo daňové priznanie typu A.

Ďalej je potrebná kópia daňového priznania PO, výpisy z účtu firmy za posledné 2 mesiace a kópiu zápisnice z valného zhromaždenia overenú notárom.

 

Ak ste dôchodca:

V tomto prípade potrebujete doložiť kópiu aktuálneho výmeru dôchodku a kompletné výpisy z bežného účtu za posledné 2 mesiace.

 

Ak ste poberateľ rodičovského príspevku:

V tomto prípade potrebuje na kladné vybavenie pôžičky doložiť doklad o poberaní rodičovského príspevku za posledné 2 mesiace. Môže to byť výpis z bežného účtu alebo prostredníctvom poštovej poukážky.

 

Zobraz ostatné dôležité fakty

 

Čo ak nedokážem splácať?

V prípade, že sa obávate nepriaznivej situácie, môžete sa proti neschopnosti splácať poistiť. Môžete sa poistiť proti pracovnej neschopnosti, plnej a trvalej invalidity, smrti, hospitalizácii a proti strate zamestnania.

Sankcie

Sankčná úroková sadzba je vyjadrená v percentách z dlžnej sumy. Maximálne predstavuje 5,50 % p. a.  V prípade, že omeškáte splácanie, spoločnosť od klientov žiada uhradenie nákladov, ktoré vznikli v súvislosti s vymáhaním pohľadávky podľa Občianskeho zákonníka.

 

www.cetelem.sk

 

Orientačné výpočty splátok

Na stránke Cetelemu je aj online kalkulačka, ktorá vám presne povie, koľko vás bude pôžička stáť, aké sú úroky a aké budú vaše mesačné splátky. Z tejto kalkulačky sme vypísali údaje a prinášame vám ich v prehľadnej tabuľke.

 

Výška pôžičky Doba splatnosti Mesačná splátka Úrok
25000 EUR 120 mesiacov 437,88 EUR 15,89 %
25000 EUR 6 mesiacov 4482,25 EUR 8,39 %
2000 EUR 6 mesiacov 361,17 EUR 10,89%
2000 EUR 96 mesiacov 39,76 EUR 16,69 %
5000 EUR 96 mesiacov 96,34 EUR 15,69 %
10000 EUR 96 mesiacov 189,57 EUR 15,19 %

Z tabuľky môžme vyvodiť určité závery. Napríklad, čím viac si požičiate, tým je úrok výhodnejší. Čím je doba splatnosti dlhšia, tým je úrok menej priaznivý.

Pôžička Cetelem až do 25.000 5.00/5 (100.00%) 3 votes