Bezúčelová pôžička od Primabanky

Ak potrebujete rýchlo finančné prostriedky môžete ich čerpať pomocou bezúčelovej pôžičky. Je to bezúčelový spotrebný úver, ktorý môžete využiť na čokoľvek. Umožňujeme Vám získať finančné prostriedky vo výške od 1000 do 15 000 eur.

 

Dĺžka viazanosti a základné podmienky

Doba splácania pôžičky je na Vás. Môžete splácať od 2 rokov až do 10 rokov. Stačí, ak máte trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, vek viac ako 18 rokov a môžete získať výhodný bezúčelový úver.
Poskytujeme ho živnostníkom, ktorí podnikajú minimálne jeden rok, dôchodcom s výsluhovým alebo starobným dôchodkom alebo osobám, ktoré pracujú viac ako 3 roky.

 

Výhody pri pravidelnom splácaní

Ak sa stanete klientom Prima banky a budete riadne splácať poskytnutú pôžičku môžeme Vám vrátiť až 10 splátok a poplatok za poskytnutie. Po roku a pol od získania pôžičky Vám vrátime celý poplatok . Ak máte nastavenie splácania pôžičky na desať rokov môžete získať vrátenie 10 mesačných splátok vrátane úrokov. Stačí, ak ste nikdy neomeškali splácanie úveru, ak ste úver predčasne nesplatili a po celú dobu ste ju splácali z Osobného účtu Prima banky.

 

Výška mesačných splátok

Výšku splátky si môžete určiť Vy. Po prehodnotení vašich mesačných príjmov a výdavkov si sami vyberiete výšku vašej mesačnej splátky. Sami si určíte výšku úveru a dobu splácania. Napríklad pri výške úveru 1000 eur by vaša mesačná splátka bola 20 eur.

 

Poistenie pôžičky

Ak máte obavu z výskytu nepredvídateľných životných situácií a neschopnosti splácania bezúčelovej pôžičky umožňujeme Vám poistiť úver po celú dobu vášho splácania.

 

Zlučovanie úverov

V prípade ak máte viacero úverov a uvažujete o zjednodušení vašich výdavkov, dokážeme ich spojiť do jedného úveru. Pôžička na staré a nevýhodné úvery Vám umožní splatiť taktiež, kreditné karty, prečerpania či splátkový predaj z iných bánk, či nebankových spoločností.

Bezúčelová pôžička od Primabanky 5.00/5 (100.00%) 1 vote