Nebankové pôžičky od 25€ do 20 000€

Ak vám vaša situácia nedovoľuje využiť niektorú z bankových pôžičiek, radi by sme vám dali do pozornosti pôžičku od nebankovej spoločnosti. Získať peniaze takýmto spôsobom je veľmi jednoduché a rýchle. Menšie sumy môžete získať v jednoduchým vyplnením online formulára alebo zaslaním aktivačnej SMS. Záleží len na vás, akú formu získania úveru uprednostníte. Môžete si vybrať, akým spôsobom budete za pôžičku ručiť. Možností je aj tu viacero. Odporúčame zvoliť si ručenie zmenkou. Je to veľmi obľúbený typ zábezpeky v posledných rokoch.

 

Úroková miera a RPMN

Aby sme dokázali vyčísliť sumu, o ktorú požičanú čiastku pri splatení pôžičky preplatíte, budeme potrebovať poznať úrokovú mieru, poplatok za poskytnutie pôžičky a poplatky za vedenie úverového účtu. Veľa nebankových inštitúcií ale poplatky odpúšťa a nárokuje si výhradne na splatenie úrokov. Aj týmto spôsobom sa snažia spoločnosti nalákať nových klientov. Úroková miera je vyjadrená v percentách a závisí od výšky požičanej sumy a od obdobia, na ktoré sa pôžička poskytuje. Platí tu také nepísané pravidlo, že čím je sumy vyššia, tým je úroková miera (úrok) nižšia.  Najčastejšie sa môžeme stretnúť s úrokom 15 až 20%. Určite sa vám oplatí poobzerať po nebankových inštitúciách poskytujúcich najnižší úrok. Výsledkom môže byť ušetrenie desiatok (v niektorých prípadoch aj stoviek) EUR.

 

Ide to aj bez registra

Poskytovatelia nebankových pôžičiek majú oveľa menej prísne pravidlá ako banky. Nebankovy vám umožnia získať pôžičku aj bez registra (bez nahliadnutia do bankového tiež nazývaného registra dlžníkov). Nie je potrebné dokladovať príjem a preto sú tieto služby určené aj pre mamičky na materskej, dôchodcov a študentov. Aj keď sú podmienky získania nebankovej pôžičky veľmi nenáročné, dobre si zvážte, či budete mať na splácanie mesačných splátok. V opačnom prípade by ste sa mohli dostať do veľmi veľkých problémov.

Zhrnutie:

  • Rýchle vybavenie, často ihneď alebo do 24 hodín
  • Aj bez nahliadnutia do registra dlžníkov
  • Menšie sumy môžete získať aj pomocou online formulára
  • Ferratum pôžičky aj cez SMS
  • Prostredníctvom sprostredkovateľa priamo u vás doma

Nebankové pôžičky od 25€ do 20 000€ 3.50/5 (70.00%) 2 votes